Szkolenia otwarte Getting Things Done®

GTD® Level 1: Fundamentals

GTD Level 1: Fundamentals koncentruje się na odzyskaniu i utrzymaniu kontroli nad Twoimi bieżącymi sprawami i zobowiązaniami tak, byś mógł skoncentrować się na tym, co najważniejsze w danej chwili. Podczas warsztatu: 

 • Poznasz metodę GTD®.
 • Wdrożysz jej zasady, wykorzystując używane przez siebie na co dzień narzędzia np. program pocztowy, aplikację do zadań czy kalendarz.
 • Będziesz pracował na własnych sprawach, e-mailach, projektach i zobowiązaniach.

Co zyskasz, wdrażając GTD® na poziomie 1?

Bezstresową efektywność tu i teraz. 

 • Uchwycisz wszystkie sprawy, które Cię rozpraszają lub wymagają Twojej uwagi, by odciążyć umysł z konieczności pamiętania o nich.
 • Sprecyzujesz rezultaty i działania, które trzeba w związku z nimi podjąć, by popchnąć zgromadzone sprawy do przodu.
 • Zbudujesz klarowny, godny zaufania i kompletny system przypomnień, który będzie pamiętał za Ciebie i pozwoli Ci swobodnie oraz z pełnym zaangażowaniem robić to, w czym jesteś najlepszy.
 • Wypracujesz nawyki wspierające poczucie kontroli i panowania nad zobowiązaniami, by ważne sprawy nie umykały w codziennym natłoku.
 • Dowiesz się jak, mając łatwy wgląd we wszystkie swoje zobowiązania, wybrać to najważniejsze w danej sytuacji, dzięki czemu reagowanie na zmiany będzie dużo łatwiejsze i bardziej intuicyjne.
 • 5-6 września 2022

  Warszawa
  + on-line 16.09 14:30 – 16:00

Szkolenie bardzo dobrze tłumaczy metodę GTD, porządkuje i pokazuje jak się zorganizować i jaki sposób zapanować nad wszystkimi obszarami życia. Od razu na szkoleniu wdraża się GTD we własnym życiu w narzędziach, które na codzień używamy! Wychodząc z kursu wiem dokładnie jak mam działać dalej.
Monika PińczyńskaConsulting ManagerLinkedIn

Otwiera oczy na organizowanie własnej pracy i każe zastanowić się nad tym, jak funkcjonowałem do tej pory.

Jakub CalikKierownik SektoraLinkedIn
Pozwala na uporządkowanie zasad, które często wypracowaliśmy już sobie w pracy zawodowej. Dodatkowo uzupełnia nasze metody działania o nowe proste i intuicyjne zasady oraz łączy wszystko w sprawnie funkcjonujący, logiczny system.
Magda SołoduchaSpecjalista ds. rozwoju produktu

Prowadzący wprowadza bardzo przyjazną atmosferę do przyswajania wiedzy, żadna minuta podczas szkolenia nie była stracona, a zakres tematyczny niezbędny do funkcjonowania w obecnym życiu zawodowym i nie tylko.

Wioletta KozłowskaKierownik ds. Zasobów LudzkichLinkedIn

GTD Level 2: Projects and Priorities

GTD® Level 2: Projects & Priorities wykorzystuje zaawansowane modele GTD®, by zoptymalizować planowanie projektów i wesprzeć w strategicznym spojrzeniu na wszystkie obszary naszego życia.

Stosując już jakiś czas GTD®, mogłeś zauważyć, że w Twoim życiu pojawiają się czasem istotne sprawy, które trudno na pierwszy rzut oka zdefiniować jako projekty, a mimo to zaprzątają Twoją uwagę. Są to m.in. szanse, okazje do rozwoju, cele, ambicje, marzenia, role, a także wyzwania czy trudności. Dlatego podczas warsztatu:

 • Poznasz narzędzia i modele GTD® niezbędne do tego, by zmienić je w konkretne projekty z planem realizacji.
 • Będziesz też miał okazję przyjrzeć się różnym obszarom, za które jesteś odpowiedzialny lub które Cię interesują i sprawdzić, czy na pewno zajmujesz się wszystkimi sprawami, które są dla Ciebie ważne.
 • Gdy będziesz klarownie widział, co jest dla Ciebie ważne oraz posiadał narzędzia do rozstrzygania spraw nieoczywistych, łatwiej będzie Ci ustalić priorytety i strategicznie planować drogę do realizacji Twoich celów.

Co zyskasz, wdrażając GTD® na poziomie 2?

Jasność, co jest dla Ciebie najważniejsze i jak nad tym pracować.

 • Udoskonalisz swoją listę projektów tak, by była kompletna, aktualna i przejrzysta, a przede wszystkim uwzględniała ważne sprawy i obszary Twojego życia, o których nie myślałeś wcześniej jako o projektach, a które zajmowały Twoją uwagę.
 • Poznasz model Horyzontów Skupienia®, który pozwoli Ci łatwiej identyfikować Twoje priorytety.
 • Nauczysz się pracować z Modelem Naturalnego Planowania®, który pomaga wyzwolić koncentrację i kreatywność niezbędną, by sprecyzować rezultaty, które chcesz osiągnąć oraz zbudować optymalną ścieżkę ich realizacji.
 • Zbudujesz zintegrowany system zarządzania swoim życiem.

Jeszcze nie wyznaczyliśmy terminu najbliższego warsztatu. Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o terminie, gdy tylko się pojawi.

Sprawdź również terminy warsztatów w wersji online.

Poziom I pokazuje JAK operować, JAKICH narzędzi używać. Poziom II pokazuje CO wprowadzać do systemu oraz JAK go ulepszyć.
Paweł BłaszczykProject ManagerLinkedIn
GTD level 2 to prosta metoda na ogarnięcie chaosu, VUCA i odnalezienie się w wielu rolach.
Aleksander SosnowskiDoradca strategicznyLinkedIn

Pomaga być bardziej zorganizowanym i skupionym na pracy, a nie na tym co jest do zrobienia i stresie z tym związanym.

Anna WojnoSpecjalista BILinkedIn