Szkolenia otwarte Getting Things Done® on-line

GTD® Level 1: Fundamentals

GTD Level 1: Fundamentals koncentruje się na odzyskaniu i utrzymaniu kontroli nad Twoimi bieżącymi sprawami i zobowiązaniami tak, byś mógł skoncentrować się na tym, co najważniejsze w danej chwili. Podczas warsztatu: 

 • Poznasz metodę GTD®.
 • Wdrożysz jej zasady, wykorzystując używane przez siebie na co dzień narzędzia np. program pocztowy, aplikację do zadań czy kalendarz.
 • Będziesz pracował na własnych sprawach, e-mailach, projektach i zobowiązaniach.

Co zyskasz, wdrażając GTD® na poziomie 1?

Bezstresową efektywność tu i teraz. 

 • Uchwycisz wszystkie sprawy, które Cię rozpraszają lub wymagają Twojej uwagi, by odciążyć umysł z konieczności pamiętania o nich.
 • Sprecyzujesz rezultaty i działania, które trzeba w związku z nimi podjąć, by popchnąć zgromadzone sprawy do przodu.
 • Zbudujesz klarowny, godny zaufania i kompletny system przypomnień, który będzie pamiętał za Ciebie i pozwoli Ci swobodnie oraz z pełnym zaangażowaniem robić to, w czym jesteś najlepszy.
 • Wypracujesz nawyki wspierające poczucie kontroli i panowania nad zobowiązaniami, by ważne sprawy nie umykały w codziennym natłoku.
 • Dowiesz się jak, mając łatwy wgląd we wszystkie swoje zobowiązania, wybrać to najważniejsze w danej sytuacji, dzięki czemu reagowanie na zmiany będzie dużo łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Jeszcze nie wyznaczyliśmy terminu najbliższego warsztatu. Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o terminie, gdy tylko się pojawi.

Sprawdź również terminy warsztatów w wersji stacjonarnej.

GTD® Level 2: Projects and Priorities

GTD® Level 2: Projects & Priorities wykorzystuje zaawansowane modele GTD®, by zoptymalizować planowanie projektów i wesprzeć w strategicznym spojrzeniu na wszystkie obszary naszego życia.

Stosując już jakiś czas GTD®, mogłeś zauważyć, że w Twoim życiu pojawiają się czasem istotne sprawy, które trudno na pierwszy rzut oka zdefiniować jako projekty, a mimo to zaprzątają Twoją uwagę. Są to m.in. szanse, okazje do rozwoju, cele, ambicje, marzenia, role, a także wyzwania czy trudności. Dlatego podczas warsztatu:

 • Poznasz narzędzia i modele GTD® niezbędne do tego, by zmienić je w konkretne projekty z planem realizacji.
 • Będziesz też miał okazję przyjrzeć się różnym obszarom, za które jesteś odpowiedzialny lub które Cię interesują i sprawdzić, czy na pewno zajmujesz się wszystkimi sprawami, które są dla Ciebie ważne.
 • Gdy będziesz klarownie widział, co jest dla Ciebie ważne oraz posiadał narzędzia do rozstrzygania spraw nieoczywistych, łatwiej będzie Ci ustalić priorytety i strategicznie planować drogę do realizacji Twoich celów.

Co zyskasz, wdrażając GTD® na poziomie 2?

Jasność, co jest dla Ciebie najważniejsze i jak nad tym pracować.

 • Udoskonalisz swoją listę projektów tak, by była kompletna, aktualna i przejrzysta, a przede wszystkim uwzględniała ważne sprawy i obszary Twojego życia, o których nie myślałeś wcześniej jako o projektach, a które zajmowały Twoją uwagę.
 • Poznasz model Horyzontów Skupienia®, który pozwoli Ci łatwiej identyfikować Twoje priorytety.
 • Nauczysz się pracować z Modelem Naturalnego Planowania®, który pomaga wyzwolić koncentrację i kreatywność niezbędną, by sprecyzować rezultaty, które chcesz osiągnąć oraz zbudować optymalną ścieżkę ich realizacji.
 • Zbudujesz zintegrowany system zarządzania swoim życiem.

Kryteria udziału w warsztacie

Do udziału w warsztacie zapraszamy absolwentów programu GTD® level 1: Fundamentals.
Jeśli jesteś praktykiem GTD®, który bazował na pracy własnej i chce pominąć level 1, skontaktuj się z nami – porozmawiamy o Twojej sytuacji indywidualnie

Jeszcze nie wyznaczyliśmy terminu najbliższego warsztatu. Zostaw nam swoje dane, a poinformujemy Cię o terminie, gdy tylko się pojawi.

Sprawdź również terminy warsztatów w wersji stacjonarnej.