Szkolenia GTD on-line dla organizacji

Szkolenie Getting Things Done level 1: Fundamentals 

100% praktyczne, 100% interaktywne, 100% on-line

Nie tylko przenieśliśmy najlepsze praktyki GTD do Internetu – warsztat został zaprojektowany tak, żeby wykorzystując możliwości narzędzi komunikacji zdalnej, jeszcze bardziej angażować Uczestników oraz zwiększyć przyrost wiedzy i umiejętności:

Interaktywna formuła – średnio co 2 minuty występują interakcje z uczestnikami poprzez m.in. ćwiczenia, dyskusje, filmy, wymianę doświadczeń, wykłady, pracę z programem pocztowym i narzędziami zadań na własnych sprawach i zobowiązaniach, co pozwala utrzymać zaangażowanie.

Praktyczny warsztat – zbudowany podczas warsztatu system zarządzania zadaniami będzie działał zarówno na home office, jak i po powrocie do biura.

Zaangażowanie na wielu poziomach – udział wymaga od uczestników zaangażowania słownego, wizualnego i kinestetycznego, co pomoże im wyłączyć się na chwilę ze świata zewnętrznego i skupić na pracy warsztatowej.

Optymalna forma nauki zdalnej – 2-dniowy warsztat skompresowaliśmy do dwóch sesji po 6-6,5h, a każdą z nich podzieliśmy na bloki po ok. 1,5h. Ta formuła pozwoli optymalnie zdobywać wiedzę i jednocześnie nie przeciąża.

Wsparcie we wdrożeniu również po warsztacie – po przebytym kursie Uczestnicy otrzymają za pośrednictwem aplikacji Mindmarker dostęp do 16-tygodniowego programu microlearingowego wspierającego utrwalanie nawyków oraz roczny dostęp do bazy wiedzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o warsztacie zamkniętym?

Jesteś zainteresowany szkoleniem otwartym?